Wieści z koła dziennikarskiego


Postanowienia noworoczne

Witajcie czytelnicy!

Zaczął się rok 2015, czas planowania i podejmowania nowych zadań, wyzwań. Chcemy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami na temat noworocznych postanowień.

Jak nazwa wskazuje, decyzję o nich podejmujemy na przełomie starego i nowego roku. Moment ten skłania nas do refleksji i podsumowań, jest pretekstem, aby zacząć wszystko od nowa. Pragniemy, by to, co złe, zostało za nami. Za to przed nami - kolejny rok pełen nowych możliwości i wiary, że tym razem się uda....

Redaktorki koła dziennikarskiego "Licz się ze słowami" zapraszają do lektury...


Wieści z kółka dziennikarskiego!

Za nami spotkanie z parą dziennikarzyn - podróżników! W ostatni czwartek listopada zespół dziennikarski uczestniczył w niezwykłym wydarzeniu. Było to spotkanie z polskimi podróżnikami - państwem Anną i Krzysztofem Kobusami. Odbyło się ono w Domu Kultury w Niewiadomiu. Ciekawa prelekcja, pokaz slajdów z podróży w najdalsze zakątki swiata, to tylko część atrakcji, które na nas czekały. Najlepsze jednak nastąpiło po oficjalnej części spotkania. Otóż, udało nam się przeprowadzić wywiad z nietuzinkowymi ludźmi. Odpowiadali na pytania i wpominali najciekawsze przygody. Barwne opowieści podróżników zrobiły na nas ogromne wrażenie i obudziły marzenia o egzotycznych wojażach.

Fragmenty tego wywiadu zamieścimy wkrótce na naszym blogu. Zachęcamy także do odwiedzania bloga (kolkodziennikarskielyski.blogspot.com), na którym publikujemy nasze konkursowe teksty.

Zespół redakcyjny koła dziennikarskiego "Licz się ze słowami"


Nowoci na stronie

Motto szkoy

"ycie Tw szans wykorzystaj j.
ycie wyzwaniem -
we je w rce swe.
ycie obowizkiem, wic wypenij go.
ycie jest marzeniem, spenij je."

Matka Teresa z Kalkuty

Do wakacji pozostao:

1% podatku

Z fotokroniki